MrBeast показав, як виглядає процес створення його відео

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ
Це найпопулярніший блогер в історії, і, як з’ясувалося, на нього працюють більше сотні контент-мейкерів та продюсерів. Зізнаємось, ми представляли все це трохи інакше.

На своїй сторінці в соцмережі X знаменитий блогер показав , як насправді влаштований світ дорогого контенту.

Небагато довідки. MrBeast є відомим американським ютубером та блогером. Він став популярним завдяки своїм експериментам, соціальним та благодійним акціям на своєму YouTube каналі.

MrBeast розпочав свою кар’єру в YouTube у 2012 році, і з того часу зберіг лояльну аудиторію з мільйонів передплатників. Він відомий своїми щедрими подарунками, благодійними акціями та нестандартними експериментами.

Наприклад, він знімав відео, в яких він витрачав величезні суми грошей на чайові для звичайних працівників або виконання різних завдань. Він також організовував різні челенджі та змагання, в яких брали участь інші блогери.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.