Новини України та Світу

Інженери GlobalLogic об’єднали розробку ігор та генеративний штучний інтелект

Share
Час читання: 2 хв.

Команда GlobalLogic створила демо відеогри, на основі технології від Replica Studios та Google Cloud. Фахівці GlobalLogic візуалізували ігровий світ, в якому поведінка та діалоги неігрових персонажів створюються штучним інтелектом.

Команда українських інженерів GlobalLogic розробила демо гри, в якій за допомогою технологій штучного інтелекту неігрові персонажі (non-playable characters, NPC) можуть спілкуватися з гравцями та між собою. Така інновація пришвидшує створення ігор для розробників та дарує новий вражаючий досвід для користувачів.

За прогнозами, ринок відеоігор з 2024 до 2027 року зростатиме на 8,76% щорічно. У 2027 році він сягне 363,20 млрд доларів США.

Що це означає для індустрії ігор

Розробка дозволяє створювати характер та мову персонажів ігор за допомогою генеративного ШІ. Через запит (промпт) персонажа можна наділити інтелектом, мотивацією та неповторною особистістю. Для цього достатньо задати характеристики, на кшталт: “Алан, друїд чарівного лісу, мудрий і сильний”, “Фіона, королівський емісар зі східноєвропейським акцентом” або “італійський бос мафії старшого віку”.

Це значно спрощує розробку ігор. Не потрібно детально прописувати всі можливі відповіді та реакціі персонажу. Вони створюються автоматично згідно опису NPC. Персонажі будуть динамічно змінювати діалоги та дії під час живої гри.

Що створено на сьогодні 

Replica Studios поєднали технології генерації голосу та поведінки із моделлю Gemini Pro від Google та створили неігрових персонажів, наділених власною особистістю за допомогою штучного інтелекту.

Після цього, Інженери GlobalLogic створили демо-версію на основі найсвіжішої версії ігрового рушія Unreal Engine. В процесі розробки був використаний Vertex AI – фреймворк Google для машинного навчання.

“Демо потрібно було створити в короткі строки, тому став у нагоді наш великий досвід у роботі з ШІ. Від ідеї до повноцінного демо нам знадобився всього місяць, — каже Дмитро Ватолін, молодший віцепрезидент з інжинірингу GlobalLogic Ukraine, — GenAI значно пришвидшує розробку ігор, а ще – дарує абсолютно новий імерсивний досвід для користувачів.”

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024