Новини України та Світу

Інженери GlobalLogic об’єднали розробку ігор та генеративний штучний інтелект

Share

Команда GlobalLogic створила демо відеогри, на основі технології від Replica Studios та Google Cloud. Фахівці GlobalLogic візуалізували ігровий світ, в якому поведінка та діалоги неігрових персонажів створюються штучним інтелектом.

Команда українських інженерів GlobalLogic розробила демо гри, в якій за допомогою технологій штучного інтелекту неігрові персонажі (non-playable characters, NPC) можуть спілкуватися з гравцями та між собою. Така інновація пришвидшує створення ігор для розробників та дарує новий вражаючий досвід для користувачів.

За прогнозами, ринок відеоігор з 2024 до 2027 року зростатиме на 8,76% щорічно. У 2027 році він сягне 363,20 млрд доларів США.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Що це означає для індустрії ігор

Розробка дозволяє створювати характер та мову персонажів ігор за допомогою генеративного ШІ. Через запит (промпт) персонажа можна наділити інтелектом, мотивацією та неповторною особистістю. Для цього достатньо задати характеристики, на кшталт: “Алан, друїд чарівного лісу, мудрий і сильний”, “Фіона, королівський емісар зі східноєвропейським акцентом” або “італійський бос мафії старшого віку”.

Це значно спрощує розробку ігор. Не потрібно детально прописувати всі можливі відповіді та реакціі персонажу. Вони створюються автоматично згідно опису NPC. Персонажі будуть динамічно змінювати діалоги та дії під час живої гри.

Що створено на сьогодні 

Replica Studios поєднали технології генерації голосу та поведінки із моделлю Gemini Pro від Google та створили неігрових персонажів, наділених власною особистістю за допомогою штучного інтелекту.

Після цього, Інженери GlobalLogic створили демо-версію на основі найсвіжішої версії ігрового рушія Unreal Engine. В процесі розробки був використаний Vertex AI – фреймворк Google для машинного навчання.

“Демо потрібно було створити в короткі строки, тому став у нагоді наш великий досвід у роботі з ШІ. Від ідеї до повноцінного демо нам знадобився всього місяць, — каже Дмитро Ватолін, молодший віцепрезидент з інжинірингу GlobalLogic Ukraine, — GenAI значно пришвидшує розробку ігор, а ще – дарує абсолютно новий імерсивний досвід для користувачів.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Sony готує нову портативну консоль PlayStation

    У світі ігор ходять чутки про те, що Microsoft і Sony можуть створити переносні версії…

    17.05.2024

    Власники нових iPad Pro скаржаться на дивні дефекти екрану

    Перші користувачі, що купили iPad Pro з чіпами M4 та новими OLED-екранами, виявили неприємну деталь…

    17.05.2024

    Apple дозволила всім програмам стежити за користувачами: що робити

    В останні кілька днів власники iPhone по всьому світу скаржаться на дивний баг в iOS,…

    17.05.2024

    iPhone 17 Ultra отримає новий дизайн та непристойно високу ціну

    Портал The Information поділився інсайдом щодо виходу абсолютно нової моделі iPhone зі значно більш тонким…

    17.05.2024

    Названо приховані функції смартфонів, про які знають не всі

    Смартфони пропонують нам сьогодні велику кількість різноманітних функцій. А про деякі можливості більшість користувачів навіть…

    17.05.2024

    Розумна вібрація – нова функція у Android 15

    В операційній системі Android 15 з'явилося розумне налаштування "Адаптивна вібрація". Як пише Android Authority, її…

    17.05.2024