DolphiniOS пояснив, чому емуляторів GameCube та Wii не з’явиться в App Store

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нещодавно компанія Apple змінила свою політику, дозволивши емулятори ігор App Store. Delta, одна з основних програм для емуляції, відразу злетіла на вершину App Store. Однак інший популярний емулятор під назвою DolphiniOS, як і раніше, стикається з труднощами.

DolphiniOS пояснює у своєму блозі, що опір Apple програмам, що використовують JIT, призводить до того, що App Store поки залишається недоступним для програми.

У GameCube та Wii встановлений процесор на базі PowerPC. Усі сучасні пристрої Apple використовують процесор з урахуванням ARM. Неможливо безпосередньо запустити код PowerPC на процесорі ARM і навпаки. Тому, якщо ми хочемо запустити гру для GameCube або Wii на iPhone, необхідно перевести PowerPC-код гри в ARM, щоб процесор зміг його сприймати.

Apple вже відхилила їхній запит на використання JIT, ймовірно, з міркувань безпеки. DolphiniOS демонструє, наскільки важливий JIT для їхньої продуктивності:

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.