ЗСУ успішно протестували безпілотник Vampire з інноваційними снарядами

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

До безпілотника Vampire, який використовується підрозділами Збройних Сил України, успішно випробували нові типи снарядів. Вони можуть бути як фугасні, так і кумулятивні і мають осколкову дію. Відео із демонстрацією показали Сили оборони півдня України, пише zn.ua.

Український безпілотник Vampire може переносити приблизно 15 кг військового вантажу. Такий потужний безпілотник може оснащуватися новими типами озброєння – фугасними та кумулятивними осколковими снарядами. Вони використовуються для ураження живої сили окупантів. Радіус дії безпілотника до 10 км.

Фугасний снаряд може вражати ворога з відривом до 20 метрів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.