Нардеп пояснив, у чому полягає головна загроза від Telegram

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Українцям варто визначитися, чи хочуть вони жити під російською окупацією і при тому мати доступ до Telegram, чи жити у вільній Україні, але обійтися без Telegram. Українці просто не усвідомлюють, яку загрозу представляє ця соціальна мережа.

Таку думку висловив депутат від партії “Слуга народу” Микита Потураєв у суботу, 20 квітня.

Українцям варто відмовитися від Telegram

“Зараз я змушений, у тому числі як голова комітету, задумуватись: можливо, вже і час запроваджувати воєнну цензуру. Тому що воєнна цензура — це не лише контентні обмеження. Це ще і додаткові повноваження”, — вважає Потураєв.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Він також додав, що у соцмережі Telegram обмежень нема, але вони можуть бути запроваджені на прохання ФСБ. Наприклад, так було під час протестів в Башкортостані.

“ФСБ захотіло, щоб заткнули рот тим каналам, які об’єднували місцеві громади — їм менш, аніж за добу рот заткнули”, — пояснив Потураєв.

Він такж розповів, що коли ФСБ захотіла, щоб канал, який об’єднує матерів і дружин мобілізованих росіян, позначили як фейкову спільноту, Telegram виконав вимогу.

Він наголосив, що до ФСБ керівництво каналу дослухається, українських регуляторів або повноважних органів він ігнорує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОvideos.novyny.live

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.