WhatsApp показуватиме нещодавно колишні онлайн контакти

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Месенджер WhatsApp є одним із найпопулярніших застосунків подібного роду у світі. Багато хто користується ним для щоденного спілкування по роботі та в особистому житті. Розробники регулярно розширюють функціональні можливості свого додатка. Цього разу вони дають можливість дізнатися, що співрозмовники нещодавно були онлайн.

У бета-версіях WhatsApp з’явилося кілька функцій для підтримки активних діалогів. Зокрема, месенджер може почати пропонувати контакти для спілкування. Під списком чатів з’являтимуться контакти з адресної книги мобільного пристрою користувача, щоб з ними можна було почати спілкування.

Також буде відображатися список останніх контактів, з яким взаємодіяв користувач. Цей список залежить від налаштувань конфіденційності, дозволяє користувач показувати час свого останнього візиту чи ні. Подібні опції є і в інших месенджерах, на кшталт Telegram. Також WhatsApp може почати видавати повідомлення про те, що до додатка приєднався новий користувач зі списку контактів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.