Зміни точно запровадять з 1 травня: українцям розповіли, що готує наступний місяць

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зміни зачеплять не лише вартість тарифів Київстару, а й обсяг наданих послуг у межах того чи іншого тарифу. Оновлення тарифів відбувається у 2 етапи.

Перший уже пройшов цього тижня, адже з 9 квітня змінили вартість тарифів на підписку. А ось із 1 травня буде другий етап підвищення вартості. Ціни за два тижні збільшаться для контрактних тарифів та бізнес-клієнтів.

Водночас у прес-службі мобільного оператора Київстар запевнили українців, що разом із подорожчанням абонентам нададуть значно більший обсяг послуг. Наприклад, хвилини для дзвінків на інші мобільні мережі та додаткові гігабайти інтернету.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Всім тарифи подорожчають, перед цим надійдуть попередження у вигляді SMS. Тому абоненти точно знатимуть, чи торкнуться їх зміни, чи ні.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.