“Київстар” звернувся до всіх абонентів через небезпечні SMS

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У «Київстар» терміново повідомили про загрозу, яка чатує на кожного неуважного або довірливого користувача.

Як зазначили у компанії, особисті дані людей все частіше потрапляють до шахраїв. Негідники користуються різними вигадками і приводами, щоб викликати у людину довіру.

«Якщо вам прийшло повідомлення, лист начебто від відомої компанії, магазину, банку або соціальної установи із пропозицією перейти за посиланням — це може бути одним із методів фішингу», – попередили у «Київстар».

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Мобільний оператор вирішив нагадати людям, як себе вберегти від шахраїв. Так, у «Київстар» закликають перевіряти інформацію про опитування, розіграш, виплату тощо на офіційному сайті компанії або за офіційними каналами зв’язку.

Крім того, необхідно звертати увагу на посилання — різниця в одній літері може бути вирішальною.

«Перевіряйте імена та назви в листах і SMS, які ви отримуєте, фішери часто припускаються помилок», – також повідомили у «Київстар».

Українців також закликають ігнорувати електронні листи та повідомлення, у яких запитують особисту інформацію.

«Посилання це найрозповсюджена тема. Раз на місяць приходить то на вайбер, то на пошту»,

«На жаль, шахраї були й будуть, тому краще завжди перевіряти всю інформацію»,

«Зараз треба бути настільки обережним як ніколи. Бо то волонтерами прикидаються, то ще щось»,

«В мене бабуся майже потрапила на це шахрайство. В цих людей ні стида ні совісті!», – коментують користувачі соцмереж попередження від «Київстар».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОPOLITEKA

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.