Apple придумала, як запобігти крадіжці iPhone

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Apple розширить можливості ремонту за допомогою використаних оригінальних запчастин.

Apple анонсувала оновлення для iPhone, щоб запобігти крадіжці техніки з метою продажу запчастин або повторної активації.

Оновлена ​​функція Activation Lock не дозволить використовувати деталі вкрадених пристроїв в інших смартфонах. Також реактивувати вкрадений телефон буде неможливо.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія також повідомила нові протоколи в рамках оновлення правил ремонту пристроїв. Тепер оригінальні запчастини Apple будуть проходити заводське калібрування. Це дозволить клієнтам і незалежним сервісам використовувати офіційні деталі для ремонту вже цієї осені.

“Ці заходи спрямовані на забезпечення конфіденційності та безпеки користувачів, збільшення довговічності продуктів та мінімізацію впливу ремонту на навколишнє середовище”, – заявили в прес-релізі компанії.

Apple надає інформацію про ремонт та запчастини, що використовуються, прямо в налаштуваннях iOS. Восени компанія планує розширити цю функцію, додавши дані про те, нова або стара справжня деталь використовувалася при ремонті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.