Користувачі Windows 10 скаржаться на агресивну рекламу Windows 11

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Життєвий цикл Windows 10 закінчується через 18 місяців – ОС втратить підтримку в жовтні 2025 року. Microsoft вирішила, що вже час попереджати користувачів терміново переходити на Windows 11. Однак компанія зробила це вельми некоректно.

Реклама

Так, власникам ПК з Windows 10 почали приходити повідомлення від Microsoft, в яких йдеться про необхідність встановити нову ОС до припинення підтримки. Вікно з попередженням з’являється в повноекранному режимі і заважає роботі або геймінгу.

Найцікавіше, що дратівливе повідомлення з’являється навіть у тих користувачів, комп’ютер яких не підтримує Windows 11 через невідповідність системним вимогам.

Користувачі соцмереж та форумів скаржаться на те, що повідомлення з’являється надто часто. Ще багатьох турбує відсутність кнопки “Відмовитися” – у вікні доступні тільки кнопки “Докладніше” і “нагадати пізніше”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: