Apple суттєво збільшить автономність майбутніх Apple Watch X

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple суттєво збільшить автономність майбутніх Apple Watch. Це стане можливим завдяки новому дисплею.

Реклама

Згідно з Gizmochina, корейські інсайдери розповіли про важливу зміну в майбутньому ювілейному десятому поколінні Apple Watch. Раніше ходили чутки про дисплеї mini-LED для годинника, але пізніше стало відомо, що на них поки що можна не чекати через дорожнечу. Однак Apple не залишила ідею прокачати екран AW.

За словами інсайдерів у ланцюжку поставок, Apple вмонтує в Watch Series 10 абсолютно нові OLED-матриці з TFT-пікселями та повною підтримкою LTPO. Цей режим роботи дисплея передбачає можливість динамічно знижувати частоту оновлення зображення аж до 1 Гц, що істотно подовжує роботу годинника від акумулятора.

Зараз читають  Apple має намір зробити свої пристрої ще тоншими

Зараз Apple Watch частково підтримують LTPO в деяких областях дисплея, а в 10-му поколінні вся матриця стане економічною. Автономність “яблучного” годинника є його давнім слабким місцем; Series 10 елегантно вирішить цю проблему без підвищення цінника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.