Марк Гурман: Apple iPad Pro наступного покоління з’явиться з 6 по 12 травня

Час читання: < 1 хв.

Наступник iPad Pro, запуск якого спочатку планувався на кінець березня або початок квітня, був відкладений через затримки у виробництві OLED-дисплея і програмного забезпечення. Однак тепер відомий інсайдер Apple Марк Гурман нарешті розкрив більш конкретні деталі про графік релізу. Він повідомив, що довгоочікуваний планшет буде офіційно представлений на тижні з 6 по 12 травня.

Реклама

Одна з причин, з якої Марк Гурман очікує, що продукт вийде цього тижня, полягає в тому, що нові маркетингові матеріали будуть відправлені в магазини Apple по всьому світу того самого дня, що зазвичай прийнято під час запуску нових продуктів. На початку травня Apple iPad Pro нарешті отримає чергове оновлення. Вперше з 2018 року він матиме новий дизайн. За чутками, наступник планшета стане першим у світі пристроєм з багатошаровим OLED-дисплеєм, який теоретично має бути вдвічі яскравішим і вчетверо міцнішим за традиційний OLED-екран завдяки точному розташуванню двох шарів. Однак тут є проблема. Цей новий дисплей коштує дорого, тож і ціна на iPad Pro нового покоління буде відповідною.

Зараз читають  Vodafone розпочав масштабне оновлення: скільки це триватиме

За чутками, Apple також планує випустити третє покоління Apple Pencil з новою підтримкою жестів і клавіатуру Magic Keyboard, яка буде більше схожа на MacBook. Разом з iPad Pro Apple також випустить iPad Air нового покоління, який буде оснащений більш новим процесором і варіантом з 12,9-дюймовим дисплеєм, але збереже звичний дизайн. З іншого боку, iPad 11-го покоління і iPad mini нового покоління отримають лише мінімальні оновлення, і їхній вихід очікується не раніше кінця цього року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.