Оновлення Windows 10 стануть платними у 2025 році

Час читання: < 1 хв.

Офіційна підтримка Windows 10 буде припинена в жовтні 2025 року. Це означає, що користувачам більше не надаватимуть свіжих патчів безпеки, а отже їм доведеться перейти на більш сучасну операційну систему. Проте нею вдасться користуватися і далі, причому як корпоративним клієнтам, так і звичайним користувачам. Щоправда йдеться про додаткову плату.

Реклама

Програма платних оновлень розрахована на три роки. Її початкова вартість (для корпоративних клієнтів) становить 61 долар для кожного окремо взятого комп’ютера. Після чого вона збільшується рівно в два рази до 122 доларів. І нарешті, за третій рік користування Windows 10, корпоративним клієнтам доведеться віддати 244 долари. Що стосується цін, призначених для звичайних користувачів, то про них поки що нічого не відомо. Microsoft розкриє їх дещо пізніше.

Зараз читають  YouTube тестує чотири нові функції для глядачів та блогерів

Цією інформацією поділилося видання The Verge.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.