З 11 квітня WhatsApp блокуватиме незгодних. Розробники месенджера попередили про нові правила

Час читання: < 1 хв.

Стало відомо, що з 11 квітня деяким користувачам можуть заблокувати обліковий запис у WhatsApp. Про це повідомили розробники програми.

Реклама

Розробники WhatsApp попередньо повідомили, що обліковий запис користувача може бути заблокований у разі, якщо він відмовиться від нових правил. У месенджері поновили умови надання послуг.

У додатку оновилися розділи з описом принципів використання WhatsApp та інші частини користувальницької угоди. Крім того, тепер мінімальний вік користувачів месенджера не 16, а 13 років.

Нові умови набудуть чинності з 11 квітня та торкнуться всіх зареєстрованих користувачів. А для тих, хто зареєструвався після 16 лютого, зміни набудуть чинності з моменту реєстрації. Щоправда, нові правила стосуються жителів Європейського регіону у зв’язку із «Законом про цифрові ринки» (DMA). Тобто торкнеться нововведення користувачів із країн Європейського Союзу. 

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.