Виробництво PlayStation VR2 призупинено компанією Sony

Час читання: < 1 хв.

Повідомляється, що компанія Sony призупинила виробництво гарнітури PlayStation VR2, оскільки у неї накопичилися нерозпродані гарнітури.

Реклама

Про це повідомляє Bloomberg, стверджуючи, що продажі PSVR2 сповільнювалися кожен квартал з моменту її виходу в лютому 2023 року, що призвело до накопичення запасів пристрою. У ньому йдеться, що Sony випустила 2 мільйони гарнітур, але, як повідомляється, ще не продала їх. Унаслідок цього, за словами анонімних джерел Bloomberg, компанія призупиняє виробництво нових пристроїв, поки не розбереться з накопиченими запасами.

Якщо це правда, то цей звіт не дає оптимістичного уявлення про майбутнє другої гарнітури Sony. Після більш ніж одного року на ринку PSVR2 страждає через відсутність підтримки ігор від перших осіб і привабливого ексклюзивного контенту. Хоча це була моя перша гарнітура VR, останнім часом я проводжу більше часу в Meta Quest 3. Загалом PSVR2 викликала менший фурор в ігровій індустрії, ніж її попередниця, тому не надто дивно, що наразі існує надлишок непроданих пристроїв. У звіті Bloomberg немає жодних відомостей про те, коли відновиться виробництво нових гарнітур PSVR2.

Зараз читають  Тім Кук в інтерв'ю після WWDC 2024 пояснив усі нюанси презентації

Digital Trends зв’язався з Sony, щоб підтвердити достовірність цього повідомлення і отримати більш детальну інформацію про прихильність компанії ідеям VR. Ми оновимо цю статтю, коли отримаємо відповідь.

У 2024 році на PSVR2 вийдуть такі ігри, як Aces of Thunder, Wanderer: Fragments of Fate, Zombie Army VR, Metro Awakening і Behemoth. У першу річницю виходу гарнітури Sony оголосила, що вивчає можливість сумісності PSVR2 з ПК, але відтоді ми не отримували жодних оновлень про цю ініціативу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.