Apple скопіює ще один шалений проект Tesla

Час читання: < 1 хв.

Журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple вивчає можливість створення мобільного робота-вихованця.

Реклама

За даними інсайдера, такий робот зможе слідувати за користувачем по дому. Інша технологія більше схожа на роботизовану руку з монітором та настільним кріпленням.

Гурман вважає, що рухливий дисплей буде більш просунутим девайсом, ніж робот-вихованець. Швидше за все, у першому випадку йдеться про той самий гібридний пристрій, що поєднує в собі HomePod і iPad з можливістю регулювання положення дисплея.

Нещодавно Apple відмовилася від випуску електрокара після кількох років активної розробки, тому компанії цілком може перейти на нові продукти. Ця друга спроба повторити за Tesla. З машинобудуванням у Тіма Кука не вийшло, побачимо, що він зможе протиставити роботам Optimus.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.