Чутки: нові iPad з’являться наприкінці березня або у квітні

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Компанія Apple планує випустити нові моделі iPad Pro та iPad Air “приблизно в кінці березня або в квітні”, повідомляє Марк Гурман. Він також очікує, що нові аксесуари для iPad – Magic Keyboard і Apple Pencil – з’являться на ринку одночасно.

Реклама

У своєму інформаційному бюлетені Power On в неділю Гурман повторив, що Apple готує версію вже випущеного оновлення iPadOS 17.4 для нових iPad:

Apple готується до запуску оновлених iPad Pro, нових iPad Air (включаючи 12,9-дюймову версію), клавіатури Magic Keyboard і оновленого Apple Pencil. Очікуйте нове обладнання наприкінці березня або в квітні, оскільки саме тоді буде готове супутнє програмне забезпечення iPadOS 17.4.

Неясно, чи має Гурман на увазі спеціальну збірку iPadOS 17.4, майбутнє оновлення на кшталт iPadOS 17.4.1, чи щось інше.

Наступні анонси, пов’язані з iPad, очікуються в березні-квітні:

  • Дві нові моделі iPad Pro з чипом M3, OLED-дисплеями, тоншим корпусом, фронтальною камерою, орієнтованою на альбомну орієнтацію, переробленим виступом задньої камери та іншими дизайнерськими твіками, а також, можливо, бездротовою зарядкою MagSafe
  • Дві нові моделі iPad Air з чипом M2 і фронтальною камерою, орієнтованою в альбомній орієнтації, включаючи першу в історії модель з діагоналлю 12,9 дюйма
  • Нова клавіатура Magic Keyboard для iPad Pro з більшим трекпедом, частково алюмінієвим корпусом та іншими дизайнерськими доробками
  • Новий Apple Pencil

Гурман раніше виключив проведення заходу Apple, присвяченого новим iPad. Замість цього пристрої, швидше за все, будуть анонсовані в прес-релізі на сайті Apple Newsroom, як це було з 13-дюймовими та 15-дюймовими моделями MacBook Air з чипом M3 минулого тижня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: