Samsung очікує виходу на ринок AR/VR мікро OLED у 2027-2028 роках

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Чой Джу-Сун, генеральний директор Samsung Display, поспілкувався з журналістами після завершення лекції, прочитаної 6 березня у Корейському інституті передових наук та технологій (KAIST). Репортер Chosun Daily Business навів кілька цитат щодо перспектив Samsung в галузі технологій micro OLED нового покоління. Чій та його колеги, швидше за все, не поспішають з розвитком цього напряму – компанія Sony Semiconductor Solutions (SSS) вже налагодила серійне виробництво мікродисплеїв OLED.

Реклама

Японський технологічний гігант є основним постачальником дисплейних панелей для гарнітури змішаної реальності Vision Pro від Apple – нещодавній розбір iFixit повідомив про можливе виготовлення пристрою на замовлення. Витік даних специфікації матеріалів показує, що загальна вартість пари панелей SSS 4K становить 456 доларів США. Повідомляється, що Apple веде переговори з SeeYa та BOE про постачання дешевших альтернатив.

Глава Samsung Display стежить за поточними тенденціями в галузі, але його команда не поспішає пропонувати конкуруючі рішення: “Потенціал ринку micro OLED, який використовується в доповненій реальності (AR) та віртуальній реальності (VR), значний, але я вважаю, що ринок почне активно розвиватися приблизно у 2027-2028 роках… необхідно подолати безліч технічних аспектів та врахувати вартість”.

Чой вважає, що Samsung краще мати достатньо часу для підготовки перед очікуваним розквітом ринку мікро OLED – на його думку, домінування може бути досягнуто при ретельному інвестуванні у дослідження та розробки (RandD). Він сказав: “Протягом 2-3 років, що залишилися, ми будемо направляти сили і кошти на те, щоб Samsung Display не відставала на ринку мікро OLED і представила рішення, конкурентоспроможні в порівнянні з конкурентами… Придбання Imagine, американської компанії з виробництва дисплеїв, також є частиною цих зусиль.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: