Український застосунок для військових TacticMap увійшов в топ App Store, обігнавши тисячу конкурентів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Розробник з Києва представив новий застосунок для iPhone під назвою TacticMap, який допомагає військовим оптимізувати використання тактичної інформації, відображаючи її на мапі. За два дні після виходу в App Store, застосунок потрапив на 15 місце серед тисячі конкурентів у категорії “Навігація”. За цей короткий період користувачами стали 326 осіб.

Реклама

TacticMap є унікальним інструментом, спеціально створеним для військових та фахівців, які працюють з картами та координатами. Він працює як в онлайн, так і в офлайн режимі, має українську та англійську версії, і відзначається наступними функціями:

Робота з картами: можливість завантажувати картографічні дані для використання в режимі онлайн та офлайн, з широким вибором карт для різних територій і масштабів.

Створення тактичних об’єктів: можливість створювати шари та тактичні об’єкти відповідно до стандарту NATO APP6, зберігати та управляти ними на мапі.

Підтримка систем координат: підтримка різних систем координат, таких як УСК2000, WGS84, MGRS та UTM.

Імпорт та експорт шарів: можливість імпортувати та експортувати шари та об’єкти для спільної роботи з іншими користувачами.

– Зберігання в iCloud: усі дані зберігаються в iCloud для забезпечення безпеки та доступності на всіх пристроях.

Також варто відзначити, що застосунок отримав оновлення, в якому додано можливість налаштування кольору та товщини ліній під час вимірювання відстаней та кута, зміну типу онлайн мапи, а також перероблено екран налаштувань та вдосконалено інші функції. Протягом наступного тижня застосунок буде доступний для безкоштовного завантаження в App Store.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоTacticMap

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Kairov Vitaliy
Kairov Vitaliy
Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: