Експерт пояснив, чи можуть заблокувати Telegram в Україні

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Останніми днями в інформаційному просторі все частіше лунають припущення щодо можливого блокування месенджера Telegram в Україні. Згідно з одними оцінками, можлива заборона певних каналів саме на українській території. Однак повне блокування Telegram в Україні неможливе суто технічно.

Реклама

Meta.ua звернулася за коментарем до Григорія Маленка, IT-підприємця та депутата Київради із проханням пояснити, чи можливе блокування Telegram в Україні.

“Не дуже вірю в цю заборону, так як не бачу її вигодонабувачів. Наскільки я знаю, відповідні структури в державі комунікують з представниками сервісу й питання, які їх турбують —  мають вирішуватись. З технічної точки зору блокування, принаймні обмежене — можливе. Але наскільки воно буде успішним й тривалим сказати складно. Станом на зараз не думаю, що до цього дійде. Третє. Поки що виглядає так, що для тих хто може прийняти відповідне рішення користі від використання Telegram більше, ніж потенційних ризиків. Тому сервіс займає те місце, яке зараз займає”, — розповів Григорій Маленко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: