Windows 11 стане ще більш вимогливою

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Windows 11 спочатку були дуже завищені вимоги до обладнання. UEFI і Secure Boot – стали обов’язковими для запуску операційної системи, крім того, Microsoft вимагає, щоб у вас був процесор нового покоління (не раніше 2018 року випуску) з підтримкою модуля TPM.

Реклама

Всі побурчали, але змирилися, тим більше, що Microsoft трохи пом’якшила початкові умови для запуску Windows 11 . Якщо ваш комп’ютер не повністю відповідав вимогам, операційна система сповіщала про це, але все одно встановлювалася.

З більш застарілим обладнанням було складніше, але завдяки танцям з бубном Windows 11 можна було встановити на будь-який калькулятор.

Хоча я цього ніколи не розумів. Ні, я розумію, що люди завжди тягнуться до нового, хоча Windows 10 буде підтримуватися ще кілька років. Але підвищені вимоги нової операційної системи частково виправдовуються її ненажерливістю. Хто б не говорив, а Windows 11 споживає більше системних ресурсів, хоч і не на багато.

Але скоро лавочку прикриють. На даний момент остання версія Windows 11 – 23H2, оновлення 24H2 вже готують до випуску, воно з’явиться за місяць. І деякі користувачі, які беруть участь у програмі тестування, вже оцінили його…

В одних система перестала завантажуватись, інші не можуть запустити раніше встановлені програми. Виявилося, що Windows 11 24H2 вимагатиме від процесора в обов’язковому порядку набір інструкцій POPCNT. А їх підтримують лише більш-менш нові процесори.

Так що якщо ви якимось чудовим чином “завели” Windows 11 на своєму Core i3 першого покоління, то є не маленька ймовірність того, що з виходом поновлення 24H2 система перестане працювати на вашому комп’ютері!

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: