Починаючи з 4 березня: Київстар попередив клієнтів про зміни

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Користувачі платформи кіно та телебачення Київстар ТБ в період з 4 по 31 березня 2024 року матимуть можливість отримати знижку до 35% на покупку косметики у мережі Аптека Доброго Дня.

Про це інформує пресслужба компанії.

Акція розповсюджується на продукцію відомих брендів BETER, BABARIA, Sans Soucis та діє у всіх аптеках мережі при покупці товарів особисто в магазині. Для отримання знижки необхідно при оплаті на касі згадати промокод KS35.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У рамках місяця турботи про жінок, Київстар ТБ в межах березня 2024 року пропонує ряд спеціальних пропозицій, спрямованих на підтримку жіночої краси, здоров’я, активного способу життя та відпочинку.

Зареєструйтеся на платформі та насолоджуйтеся вибором фільмів у добірці “У турботі твоя любов”.

Київстар ТБ – це спільний проєкт 1+1 media та Київстар, створений 11 грудня 2019 року. Платформа кіно та телебачення надає користувачам доступ до широкого асортименту вітчизняного та іноземного контенту, прямі ефіри, а також регулярно пропонує ексклюзивні покази передпрем’єрних проектів. Усього на платформі доступно понад 370 телеканалів і велика бібліотека VOD з 20 тисячами фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.