Новини України та Світу

У Telegram визнали перелік “потенційно проблемних” каналів: список отримано від української влади

Share
Час читання: < 1 хв.

У Telegram зазначили, що компанія докладає значних зусиль для захисту даних користувачів. Це відбувається на тлі розмов про поширення російської пропаганди та вкиди в цій соцмережі.

Про це представник платформи Ремі Вонг розповів у коментарі NV. Він підтвердив, що компанія Telegram отримала від української влади перелік “потенційно проблемних” каналів і тепер їх аналізує.

“Наразі ми вивчаємо перелік і будемо вживати заходів проти будь-якого контенту, який порушує умови надання послуг Telegram”, — наголосив він.

Однак представник компанії не уточнив, хто саме надав цей список і які конкретно канали входять до нього. Водночас Вонг зауважив, що Telegram є безпечним месенджером для українців та користувачів в інших країнах світу.

“Telegram спеціально створили для захисту користувачів від російського стеження. Наші додатки мають відкритий вихідний код, а протокол шифрування повністю задокументований, тому будь-який дослідник може самостійно перевірити його цілісність і реалізацію”, — пояснив він.

Дискусія про ризики використання платформи триває серед українських експертів не перший рік, але вона вийшла на інший, уже загальнонаціональний рівень після тогорічних заяв секретаря РНБО Олексія Данілова. Зокрема, він назвав Telegram “дуже небезпечним і вразливим”, а також розкритикував анонімність каналів на платформі.

Нещодавно про месенджер висловився й представник Головного управління розвідки Андрій Юсов, який зауважив, що загрози від Telegram цілком реальні. За його словами, зараз ідеться не про окремих користувачів або окремі медіа, які представлені на платформі.

“Питання до самої платформи. Вона містить у собі цілу низку загроз для інформаційної та не тільки інформаційної безпеки у нашій країні”, — зазначив Юсов.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Telegram
  • Останні записи

    Новий AirTag буде оснащений чіпом від iPhone 15

    Компанія Apple готується випустити нові пошукові трекери AirTag, оскільки актуальна модель за 3,5 роки свого…

    17.11.2024

    Samsung знову насміхається з власників смартфонів Apple

    У цьому світі можна нескінченно дивитися на три речі... І всі вони пов'язані з Apple.…

    17.11.2024

    Google запускає приховані електронні адреси для захисту від реклами та спаму

    Користувачі Gmail незабаром отримають можливість створювати тимчасові адреси електронної пошти, що значно спростить захист їхньої…

    17.11.2024

    Компанія Apple повертається до ідеї випуску власного телевізора

    Колись, десь між 2009 і 2011 роками, ходили чутки, що Apple ось-ось випустить свій телевізор.…

    17.11.2024

    Чому смартфони Samsung програють у мобільних іграх смартфонам Apple

    Смартфони Samsung Galaxy завжди викликали у мене захоплення своїми шикарними дисплеями та якісними камерами. Але…

    17.11.2024

    Samsung готує смартфон із 10-дюймовим екраном і тристулковим дизайном

    Компанія Samsung активно працює над створенням інноваційного смартфона з трьома складними секціями, вихід якого очікується…

    17.11.2024