TechCrunch: Скомпрометовані дані мільйонів користувачів Facebook, Google, WhatsApp та TikTok

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Як повідомляє інтернет-видання TechCrunch, мільйони користувачів таких інтернет-гігантів як Facebook, Google, WhatsApp і TikTok зазнали загрози безпеці своїх акаунтів. 

Реклама

Причиною став витік даних, допущений азіатською технологічною компанією YX International, що спеціалізується на маршрутизації текстових повідомлень. Згідно з інформацією, опублікованою в TechCrunch, внаслідок недбалості з боку YX International конфіденційні коди двофакторної автентифікації користувачів опинилися у відкритому доступі. 

Уразливість у системі безпеки даних YX International була виявлена ​​незалежним дослідником у сфері кібербезпеки Анурагом Сеном. За його даними, внутрішня база YX International з конфіденційною інформацією була доступна онлайн за публічною IP-адресою без захисту паролем. Хоча невідомо, чи реально скомпрометовані акаунти користувачів, сам інцидент ставить під загрозу безпеку особистих даних мільйонів людей по всьому світу. 

Представник YX International заявив, що вразливість на даний момент усунута, проте подробиці події поки не розголошуються.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: