Vodafone оновив тарифи: абоненти обурені зростанням цін

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Мобільний оператор Vodafone обурив клієнта тим, що без його згоди змінив тариф, надавши в пакеті не такий набір послуг, який потрібний. Про це стало відомо посилаючись на коментарі на сторінці мобільного оператора у Фейсбуці.

Тариф зріс на 45 гривень

Клієнт розповів, що раніше його дочка мала тариф вартістю 115 гривень на місяць, в який входило багато хвилин на дзвінки на інші оператори, проте в компанії вирішили підключити абонента на новий тариф за 160 гривень.

«Днями оператор вирішив за нас, що ми дуже засиділися на одному тарифі і вирішив одразу автоматом перевести на 160грн, де безліч інтернету та роумінгу, але мало хвилин на інші оператори. Хороша ідея самому вирішувати, що потрібно зараз нам, більше не даючи ні вибору, ні іншої альтернативи. У мене питання, а чому одразу не підняти та впарити тариф 200 грн. чи більше», — обурився українець.

У Vodafone зазначили, що провели оновлення тарифу для Єврозони, зробили їх більш доступними та зручними для клієнтів, які перебувають у цій зоні. Тепер у цьому тарифі є однакові умови для всіх країн Єврозони.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ми розуміємо, що не всі абоненти користуються роумінгом. Якщо ви не плануєте виїжджати за кордон, можемо підібрати тариф, який буде цікавим для вас», — відповіли в компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.