Оновлення Telegram принесло дев’ять нових функцій групових чатів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У месенджері Telegram з’явився ряд нововведень, націлених на групові чати. Інформація про це була опублікована у блозі розробників. Зокрема, адміністратори отримали можливість публікувати історії від імені груп та зберігати ці історії на сторінках профілю. Там доступом до них можуть отримувати інші користувачі.

Для публікації історії в групі потрібно натиснути у профілі групи іконку «Історія» (+) або ж скористатися командою «Опублікувати історію як» у редакторі історій та вказати свою групу. Якщо учасник групи відповість на історію, вона буде відправлена ​​до групи або програми для продовження спілкування.

Рівень груп тепер може підвищуватись після отримання бонусів або подарунків від преміальних користувачів, що дає доступ до різних привілеїв. Необхідний перший рівень, щоб публікувати по одній історії на день.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Власники передплати Telegram Premium отримують чотири бонуси, які можуть роздавати групам та каналам. Даруючи Premium іншим користувачам, ви отримуєте три бонуси.

Підвищивши рівень групи Telegram, користувач отримує значок Booster. Це значок змінюється при кожному новому рівні. Адміністратори груп можуть надавати таким користувачам привілеї.

Існують різні настройки для груп з підвищеним рівнем. Вони можуть змінювати колір та логотип обкладинки профілю, встановлювати статус зі смайлами та вибирати шпалери для всіх відвідувачів групи. На вибір пропонують тисячі смайлів. Групи з високим рівнем можуть надавати преміальні пакети учасникам групи навіть без преміальної підписки. У голосових та відеоповідомленнях у групі даватиметься необмежена транскрипція голосу до тексту.

У березневому оновленні месенджера обіцяно ще п’ять нових функціональних можливостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.