Samsung планує випустити дві моделі складного флагмана Galaxy Z Fold 6: звичайну та більш потужну версію Ultra з камерою на 200 Мп

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вже було безліч чуток про майбутній Samsung Galaxy Z Fold6, включаючи набір детальних рендерів, але новий звіт від WinFuture припускає, що ми побачимо дві нові моделі Fold6 замість однієї. Як повідомляється, Samsung намагається розділити свою лінійку Z Fold, представивши модель Ultra, як і в серії Galaxy S. Нові чутки припускають, що ми побачимо звичайний Galaxy Z Fold6 з внутрішнім кодовим ім’ям Q6 і більш потужний Galaxy Z Fold6 Ultra з кодовим ім’ям Q6A.

Точні відмінності між двома моделями Z Fold6 все ще обговорюються, але новий звіт вказує на більш потужні камери на Ultra з чутками про 200-мегапіксельну основну камеру ISOCELL HP2, як і на S24 Ultra.

Також повідомляється, що Z Fold6 Ultra запропонує додаткову підтримку стилуса, більший обсяг пам’яті та сховища, а також більші розміри обкладинки та основного дисплея. Samsung також може запропонувати оновлений дизайн шарнірів з менш помітними складками на дисплеї Z Fold6 Ultra.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Очікується, що Samsung запустить свої нові складні пристрої в липні, де ми також очікуємо побачити запуск Galaxy Ring.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.