Тім Кук заявив, що Apple “відкриє нові горизонти” в галузі генеративного штучного інтелекту

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Учора компанія Apple провела щорічні збори акціонерів, і під час заходу генеральний директор компанії Тім Кук укотре прокоментував плани Apple у сфері штучного інтелекту. Кук заявив, що у 2024 році компанії належить “відкрити нові горизонти” в галузі генеративного ШІ.

“Ми віримо, що це відкриє нові можливості для наших користувачів”, – сказав Кук.

За останні місяці Кук зробив кілька заяв про амбіції Apple у сфері ШІ. Ще в листопаді він заявив, що Apple “інвестує в ШІ досить багато”, а в лютому сказав, що компанія витрачає на ШІ “величезну кількість часу і зусиль”. Більш детальну інформацію можна буде почути пізніше цього року.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

За численними чутками, Apple додасть нові функції генеративного ШІ в iOS 18, а також планує використовувати ШІ для розширення можливостей багатьох вбудованих додатків в iOS.

Крім коментарів Кука з приводу штучного інтелекту, збори акціонерів пройшли як зазвичай. Як зазначає Bloomberg, вони відхилили пропозицію, в якій Apple пропонували підготувати звіт про прозорість роботи зі ШІ з докладною інформацією про те, наскільки етично використовується штучний інтелект.

Плани ради директорів і винагороди виконавчих директорів Apple були схвалені, але жодна пропозиція акціонерів не була прийнята. Ел Гор і Джеймс Белл вийдуть зі складу ради директорів компанії, а колишній генеральний директор Aerospace Corp. Ванда Остін приєднається до нього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.