WhatsApp отримав корисне нововведення: QR-код для обміну контактами на головному екрані

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На головній сторінці з чатами у WhatsApp з’явиться новий розділ. Він відкриватиме QR-код, який дозволить швидко обмінюватися номерами з людьми. Про це повідомляють експерти порталу WABetaInfo.

QR-код у WhatsApp потрібен, щоб довго не вводити номери і не створювати нові контакти. Достатньо відсканувати код камерою телефону – контакт автоматично з’явиться у записнику месенджера. Зараз, щоб відкрити QR-код, потрібно перейти в «Налаштування» і натиснути на символ коду (знаходиться праворуч від вашої аватарки та імені).

У новій версії кнопку, яка запускає QR-код, перенесуть у розділ «Чати». Вона буде поруч із кнопками «Додати новий чат», «Камера» та «Пошук».

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На даний момент користувачі можуть ділитися QR-кодом з налаштувань програми, але ця нова функція запропонує більш прямий і доступний метод прямо з інтерфейсу вкладки чатів.

Фахівці вважають, що нововведення сприятиме більш частому обміну контактами, відповідно, активнішому спілкуванню в WhatsApp. Зараз апдейт перебуває у стадії розробки. Опція може стати доступною для всіх з найближчим оновленням програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.