Google має намір інтегрувати Gemini в усі Android-смартфони у 2025 році

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Google розповіла про свої плани щодо інтеграції своєї просунутої мовної моделі штучного інтелекту Gemini у смартфони під управлінням операційної системи Android вже наступного року. Це розвиток раніше представленої зменшеної версії моделі штучного інтелекту Gemini Nano, для роботи якої потрібен доступ в інтернет.

Впроваджуючи більш потужні моделі штучного інтелекту для локальної роботи на пристроях, можна обійтися без доступу в інтернет. Це покращує взаємодію та конфіденційність даних.

Модель Google Gemini Ultra містить 1,56 трильйона параметрів. За можливостями генерування і розуміння мови це ставить її на рівень GPT-4. У результаті користувачі Android можуть отримати низку нових функціональних можливостей.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

На ринку смартфонів зараз спостерігається падіння продажів. Виробники сподіваються, що впровадження штучного інтелекту в пристрої пожвавить інтерес покупців. Деякі аналітики з сумнівом дивляться на можливості сучасного ШІ змусити користувачів купувати нові пристрої. Це не заважає Google та іншим технологічним компаніям вкладати великі кошти у створення віртуальних помічників, включно з ботами на основі ШІ. Google бачить майбутнє всієї своєї екосистеми в застосуванні ШІ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.