Час читання: < 1 хв.
На порталі цифрових послуг «Дія» тестують можливість розміщувати новий вид електронних документів, йдеться про освітні документи. Про це повідомив міністр із цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Реклама
«Більше не потрібно буде шукати вдома диплома і просити батьків його відправити поштою. При працевлаштуванні не потрібно буде вести папку з дипломами, а при вступі до ЗВО — зі свідченнями. Навіть якщо виїхали за кордон, все зручно і під рукою — у Дії» , — наголосив він.
Федоров додав, що у «Дії» можуть підтягнутися документи від свідоцтва про середню освіту до диплома доктора філософії.
Реклама
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: