Huawei представила нові розробки на виставці MWC 2024

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

26 лютого в Барселоні офіційно відкрилася Міжнародна виставка мобільних технологій MWC 2024. У межах заходу компанія Huawei CBG розповіла про плани розвитку та продемонструвала лінійку флагманських пристроїв, створених у межах концепції “Випереджаючи тренди”.

У 2023 році Huawei посіла третє місце у світовому рейтингу ринку преміум-смартфонів, де частка компанії склала 5%. До кінця 2023 року міжнародні поставки переносних пристроїв Huawei перевищили 150 мільйонів, а призначена для користувача база застосунку HUAWEI Health склала 450 мільйонів. Завдяки досягненням у галузі носимих пристроїв, Huawei п’ятий рік поспіль утримує лідерські позиції на китайському ринку смарт-годинників. Крім того, у 2023 році компанія відзначила 10 років від дня випуску першого планшета, відтоді Huawei поставила користувачам понад 100 мільйонів планшетів.

Презентована у 2023 році, стратегія “Випереджаючи тренди” націлена на створення продуктів, які поєднують у собі сучасні технології для комфортного способу життя та стильний дизайн. Серед таких пристроїв, можна відзначити HUAWEI Mate 60 RS ULTIMATE DESIGN, перший годинник з використанням елементів золота 18К, навушники HUAWEI FreeClip з інноваційною конструкцією C-bridge design і лінійку смарт-годинника HUAWEI WATCH GT 4, яка вирізняється різноманітністю стилів і дизайнів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Одна із зон стенду Huawei повністю присвячена фітнесу та здоров’ю, розумні носяться пристрої є найбільш істотною часткою бізнесу підрозділу Huawei CBG. У 2023 році Huawei презентувала кілька флагманських переносних пристроїв, включно з HUAWEI WATCH Ultimate, HUAWEI WATCH 4 з новою функцією “Оцінка показників здоров’я” та HUAWEI WATCH GT 4 з додатком “Будь у формі”. Через три місяці після випуску HUAWEI WATCH GT 4 загальний обсяг їхніх світових поставок склав понад 2,5 мільйона одиниць, зробивши цей годинник найбільш продаваним смарт-годинником Huawei.

У рамках виставки були також представлені пристрої для творчих професій, такі як флагманський планшет HUAWEI MatePad Pro 13,2 дюйма. Випуск планшета у 2023 році приурочений до 10-річної річниці з моменту випуску найпершого планшета компанії. HUAWEI MatePad Pro 13,2 дюйма підтримує технологію бездротового зв’язку малого радіусу дії NearLink, яку компанія планує розвивати і в 2024 році.

Також були представлені технології Huawei в галузі мобільної фотографії та обробки зображення. Технологія XMAGE охоплює всі аспекти створення фото: від оптичних систем до технології обробки зображення. У 2023 році було презентовано флагманські пристрої серій HUAWEI Mate 60, HUAWEI P60 та HUAWEI Mate X5 з підтримкою технології XMAGE, завдяки якій користувачі отримали нові можливості для мобільної фотозйомки.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.