Прискорився процес розробки Apple Ring

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Новий звіт вказує на прискорення процесу розробки Apple Ring, припускаючи, що продукт може бути представлений протягом найближчих місяців. Тим часом Samsung готує свою відповідь у вигляді пристрою під назвою Galaxy Ring, який буде представлений на другому заході Galaxy Unpacked в 2024 році.

Galaxy Ring буде володіти функціями, які значно перевершать можливості інших пристроїв, що носяться на ринку. Він вимірюватиме не лише кровотік та ЕКГ, а й відстежуватиме сон. Крім того, пристрій буде мати унікальні можливості для управління іншими гаджетами та здійснення бездротових платежів на відстані.

Незважаючи на те, що розробка Apple Ring знаходиться на ранній стадії, вже зараз відомо, що кільця будуть випускатися у трьох розмірах. Це створює певні труднощі для виробників, тому що кільця повинні ідеально підходити кожному користувачеві. Залишається лише гадати, як Apple планує вирішити цю проблему.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Очікується, що другий захід Galaxy Unpacked відбудеться у другій половині липня цього року, і на ньому буде представлено Galaxy Ring. Шанувальники Samsung і шанувальники технологій з нетерпінням чекають можливості випробувати інноваційні функції цього пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.