НКЕК повідомив про успішність випробування технології 5G від Київстар та продовження тестування

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Національний комітет електроніки та комунікацій (НКЕК) стверджує, що технологія 5G New Radio (NR) від «Київстар» успішно пройшла перші тестування. Це означає, що мережа «Київстар» готова до швидкого впровадження мережі 5G з архітектурою NSA (Non Stand Alone).

Національний оператор зв’язку здійснив випробування технології 5G NR вперше, і результати перевершили очікування. Відзначається висока швидкість передачі даних на смартфонах, що відкриває нові можливості для високошвидкісного інтернету та передачі великого обсягу інформації.

НКЕК погодив продовження тестування до середини травня 2024 року та тимчасове використання обладнання для проведення випробування технології 5G. Це дозволить збільшити якість та швидкість виконання експериментів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зазначимо, що впровадження 5G є стратегічним напрямком розвитку «Київстар». Компанія готується до цього на рівні ядра мережі, щоб забезпечити максимальну якість зв’язку та послуг для користувачів.

Нагадаємо, що Михайло Федоров, очільник Міністерства цифрової трансформації та комунікацій, висловив надію на запуск локального тесту 5G у 2024 році. Сподіваємося, що технологія 5G від Київстару допоможе забезпечити ефективний та надійний зв’язок для українських користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.