Шахраї обдурили Apple на 3 млн доларів – їм загрожує 20 років в’язниці

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У Сполучених Штатах викрито масштабну аферу за участю китайських громадян, які обмінювали підробки смартфонів iPhone на оригінальні пристрої, використовуючи гарантійне обслуговування Apple. Ця схема призвела до серйозних фінансових втрат для компанії і тепер обвинуваченим загрожує до 20 років за ґратами. Хаотіан Сун і Пенгфей Сюе, 33-річні жителі Меріленда, залучені до афери, були визнані винними в шахрайстві, яке завдало збитків компанії Apple на суму понад три мільйони доларів.

Схема діяла з червня 2017 року по вересень 2019 року, протягом якої Сун, Сюе та їхні співучасники купували в Гонконзі підробки iPhone, щоб потім відправляти їх до сервісних центрів Apple у США для заміни на оригінальні пристрої під виглядом справних, але пошкоджених смартфонів, які потрапляють під гарантійне обслуговування.

За даними проведеного розслідування, з 5000 спроб обміну підроблених пристроїв Apple схвалила заміну більш ніж 2700 екземплярів, оскільки шахраї використовували справжні серійні номери та коди IMEI від легітимних iPhone. Однак обман було розкрито після виявлення підроблених компонентів у зданих на обмін пристроях, що призвело до внутрішнього розслідування і подальшого повідомлення правоохоронних органів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Сун і Сюе заарештували 2019 року, а судовий процес відбувся нещодавно, де їм висунули обвинувачення в шахрайстві з використанням поштових послуг і змові з метою шахрайства. Очікується, що остаточний вирок буде ухвалено 21 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.