Sony просуватиме PlayStation 5 Pro як консоль для ігор у 4K зі 120 FPS

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як повідомляє популярний ресурс Wccftech, посилаючись на дані кількох інсайдерів, корпорація Sony планує позиціонувати майбутню консоль PlayStation 5 Pro як пристрій для геймінгу з роздільною здатністю 4K зі 120 FPS. Досягти подібних показників, на думку експертів, вийде лише із застосуванням агресивних технологій масштабування зображення, і, можливо, генерації кадрів.

Консолі поточного покоління здебільшого дають змогу грати з роздільною здатністю 4K лише з 30 кадрами на секунду, при цьому геймплей далеко не завжди можна назвати плавним і комфортним. Ймовірно, PS5 Pro буде використовувати одну з варіацій технології FSR3 від AMD. Також є можливість, що в використовувані в консолі GPU будуть інтегровані спеціалізовані апаратні блоки, подібні до тензорних ядер у відеокартах NVIDIA.

Достовірної інформації про терміни виходу майбутньої консолі поки що немає, проте, більшість аналітиків сходяться на тому, що вона може бути випущена в другій половині 2024 року або в першій половині 2025 року. Що ж стосується технічних характеристик і продуктивності рішення – про них можна тільки гадати.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.