Apple працює над власним розумним кільцем Apple Ring

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Нещодавно компанія Samsung повідомила про новий гаджет під назвою Galaxy Ring, який викликав інтерес у сфері технологій. Глава підрозділу B2B переносних пристроїв і аксесуарів Samsung, Деніел Син Лі, поділився інформацією про те, що новий переносний продукт для здоров’я і гарного самопочуття буде випущено в другій половині цього року. Зараз все вказує на те, що Apple теж не збирається відставати. З’явилися чутки про те, що Apple працює над власною розумною каблучкою, яка може з’явитися раніше, ніж усі думають.

У репортажі ETnews з’явилася інформація про те, що Apple скоро представить цей новий портативний гаджет. Компанія вже тривалий час працює над цим пристроєм, маючи низку патентів, що підтверджують серйозне ставлення до його появи.

Хоча ринок розумних кілець наразі невеликий, очікується найближчим часом його значне зростання. Експерти прогнозують, що вартість ринку становитиме 200 мільйонів доларів до 2031 року, як порівняти з 20 мільйонами доларів у 2023 році – це значний стрибок. Розумні каблучки мають низку переваг перед розумними годинниками, насамперед завдяки їхньому компактному і менш нав’язливому дизайну.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Вони легкі та непомітні, що дає змогу комфортно носити їх як вдень, так і вночі. Ця ненав’язливість ідеально підходить для безперервного моніторингу здоров’я та відстеження сну без необхідності носити громіздкий годинник. Ба більше, розумні каблучки можуть бути обладнані більш спеціалізованими датчиками, розташованими ближче до шкіри, для більш точних показників. Компактність також дає змогу зосередитися на конкретних функціях.

Хоча точна дата випуску розумної каблучки від Apple невідома, ясно, що компанія давно замислювалася про це. Оскільки ринок розумних каблучок готується до зростання, буде цікаво побачити, що запропонує Apple.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.