Чому в Дії не буде повісток — Федоров розкрив ключову деталь

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров пояснив, чому у мобільному застосунку ”Дія” не буде повісток. За його словами, аби це реалізувати, варто створювати окремий профіль для військовослужбовців.

 

Федоров пояснив, чому в ”Дії” не буде повісток

За його словами, українські цифрові сервіси мають будуватися навколо користувача-споживача. ”Дія”, як зауважив він — сервіс громадянських послуг, а для військових картина в цьому плані інакша.

“Якщо говоримо про військових або військовозобов’язаних, це взагалі інша споживча культура. Це про ситуаційну обізнаність, про рапорти, про певні документи. По суті, в ”Дії” довелося б робити окремий профіль для військовослужбовців, а військовий проєкт завжди буде під високим навантаженням, атаками. Там інші процедури доступу до інформації, забезпечення її безпеки. Логічніше це виділити в окрему інфраструктуру”, — розповів він.

При цьому Федоров акцентував, що відсутність закон про мобілізацію не дозволяє розсилати повістки в будь-якій електронній системі.

“Потрібно дивитися в якому форматі буде прийнятий законопроєкт про мобілізацію, і після цього вже вибудовувати комунікацію з суспільством. Все повинно бути відкрито, щоб не було ніяких зловживань. Там є мільйон нюансів”, — підсумував чиновник.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.