Google надасть Україні допомогу для захисту даних

Час читання: < 1 хв.

Google цьогоріч продовжуватиме підтримувати кібербезпеку уряду України й зусилля щодо зміцнення онлайн-безпеки в Україні та, зокрема, надасть уряду України 5 тисяч ключів безпеки.

Реклама

Про це йшлося на зустрічі команди Мінцифри з керівництвом Google під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі, повідомляє Урядовий портал.

«Ми вже маємо багаторічний досвід співпраці з Google. Технологічна компанія підтримує проєкти Мінцифри й забезпечує захист цифрової інфраструктури, що надважливо в умовах широкомасштабної війни. Зокрема, разом з Google ми запустили курси з кібербезпеки та штучного інтелекту, компанія підтримує українські стартапи й надає 50 000 ліцензій Workspace для Уряду. Тепер компанія надає ще 5 тисяч ключів безпеки для урядовців. Це сигнал про подальшу підтримку й допомогу Україні», — зазначив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Ключі безпеки від Google — це інноваційне рішення, яке дасть змогу значно посилити безпеку облікових записів, захистити критичні операції та гарантувати безпеку громадян у цифровому просторі. Пристрої замінюють традиційні паролі фізичною перевіркою. Такий інструмент не дасть змоги іншим користувачам отримати доступ до інформації, окрім власника облікового запису.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.