На ринку смартфонів змінився лідер. Вперше за 14 років

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Аналітична компанія IDC опублікувала попередню статистику продажів смартфонів у всьому світі у 2023 році. Компанії Samsung не вдалося втриматися на першому місці, яке вона посідала аж із 2010 року.

Реклама

На першому місці опинилася Apple, яка збільшила продажі на 3,7%. Samsung змістилася на другу позицію, чому сприяло зниження попиту на її пристрої на 13,6%. Третє місце у Xiaomi, чиї продажі зменшилися на 4,7%. Oppo посіла четвертий рядок, показавши падіння майже на 10%, а п’яте місце належить ще одним китайцям – холдингу Transsion, який за рік наростив реалізацію своїх пристроїв на 30,8%.

Ви могли не чути про компанію Transsion, але точно знаєте бренди смартфонів, які їй належать, – Infinix, Tecno і iTel. Вони стали досить популярними останніми роками.

IDC також показала статистику за четвертий квартал минулого року. Тут теж лідирує компанія Apple, за нею йдуть Samsung і Xiaomi, а Transsion піднялася ще на одну позицію вище, змістивши Oppo і обігнавши Vivo (обидва ці бренди належать BBK).

Загалом за 2023 рік продано 1,17 млрд смартфонів, що на 3,2% менше, ніж у 2022 році. Четвертий квартал, навпаки, показав зростання продажів на 8,5% порівняно з тим, що було роком раніше.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: