Google Maps на Android тепер забезпечують навігацію в тунелях за допомогою Bluetooth-маячків

Час читання: < 1 хв.

Ідея використання Bluetooth-маячків для навігації в тунелях не нова і вже успішно реалізована в іншому продукті компанії Google – Waze. Тепер ця функція доступна і в Google Картах, розширюючи можливості навігації в умовах, де GPS-сигнали стають викликом.

Реклама

Користувачі можуть активувати нову функцію в розділі “Налаштування” > “Налаштування навігації” та в розділі “Параметри водіння”. За замовчуванням, ця опція вимкнена, але при увімкненні пристрій буде сканувати тунельні маячки Bluetooth для покращення точності визначення місцезнаходження в тунелях.

Ця оновлена функція стала широкодоступною для користувачів Google Maps на Android з цього місяця. Варто зауважити, що ця можливість наразі не доступна на Картах Google для iOS.

Зараз читають  Ілон Маск замінює людей роботами

Google продовжує вдосконалювати свої сервіси для зручності та безпеки користувачів, додаючи нові функції та розширюючи можливості навігації. Оновлення Google Maps дозволяє ще точніше та безпечніше користуватися сервісом в умовах тунелів, де раніше це було важко реалізовувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО9to5google

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.