Український стартап Buntar Aeroshace представив невидимий розвідувальний безпілотник

Час читання: < 1 хв.

Богдан Сас, співзасновник проєкту Buntar Aeroshace, оголосив про створення унікального безпілотника-розвідника. Його особливість полягає в невидимості для систем радіоелектронної боротьби (РЕБ) та розумній системі управління.

Реклама

За словами Саса, цей проєкт є відповіддю на потребу збільшення ефективності розвідувальних місій у глибині ворожої території. Знищення систем ППО, РЕБ та інших об’єктів стає більш доступним завдяки новому безпілотнику.

Команда проєкту автоматизує досвід найкращих операторів-розвідників, створюючи інтелектуальні продукти. Перший результат – невидимий для РЕБ безпілотник-розвідник, що вже пройшов успішні випробування та готується до бойових місій.

“Це унікальна можливість використовувати досвід цивільних стартапів та розробки в галузі оборонних технологій для покращення ходу війни”, – підкреслив Сас.

Нині команда активно працює над розвитком ще трьох продуктів, обіцяючи надати більше деталей про проєкт найближчим часом.

ДЖЕРЕЛОБогдан Сас

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Радо захоплюється мобільними технологіями відтоді, як на ринку з'явилися перші MP3-плеєри, а ще більше - з перших днів появи MP4-плеєрів. Сьогодні він полюбляє возитися з Android-планшетами та iPad'ами.