YouTube ще сильніше обмежив роботу блокувальників реклами

Час читання: < 1 хв.

YouTube посилив заходи проти користувачів, які використовують блокувальники реклами. Платформа, відома як провідний відеохостинг світу, ще сильніше уповільнює роботу для тих, хто відмовляється від показу реклами. Це нововведення змушує користувачів обирати: відключити блокувальник або перейти на платну підписку.

Реклама

З травня минулого року YouTube почав обмежувати доступ до відео для користувачів з активними блокувальниками реклами, пропонуючи їм або дозволити рекламу, або придбати підписку YouTube Premium. У червні обмеження стали ще жорсткішими, зменшивши кількість переглядів до трьох відеороликів для таких користувачів. А в листопаді було прийнято рішення уповільнити всю платформу для користувачів із блокувальниками.

Зараз читають  Україна створила потужну систему РЕБ: які об’єкти вона захистить від атак дронів з росії

За повідомленнями користувачів на Reddit, сайт YouTube працює повільно і не відповідає на запити, якщо в браузері ввімкнено блокувальник реклами. Однак, ситуація поліпшується, якщо блокувальник відключити або перейти на платну підписку.

У цій ситуації (поки що) виграли росіяни, у яких офіційно вимкнено рекламу на платформі і не тільки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.