Флагманські Apple Watch позбудуться важливої функції

Час читання: < 1 хв.

Видання Bloomberg і The Wall Street Journal повідомляють, що Apple Watch Series 9 і Ultra 2 повернуться на полиці магазинів – але в “урізаному” вигляді. Компанії довелося піти на поступки через патентну суперечку, і позбавити гаджети однієї з важливих функцій моніторингу здоров’я.

Реклама

Сам вендор поки не оголосив, що продажі годинника скоро відновляться. Але, за інсайдерською інформацією, гаджети вже почали надходити в магазини, однак при цьому позбулися функції вимірювання кількості кисню в крові – раніше компанія Masimo звинуватила Apple в порушенні патентів саме на цю функцію.

Нещодавно аналітики повідомляли, що Apple шукає способи обійти патенти Masimo. Судячи з усього, зробити це програмними методами не вийшло, і компанія просто видалила функцію пульсоксиметра з прошивки. До того ж інсайдери стверджують, що магазинам “наказали не показувати і не продавати оновлені пристрої до схвалення Apple”.

Зараз читають  Названо функції iOS 18 які запозичені з Android

Функція моніторингу кисню в крові вперше з’явилася в Watch Series 6. Компанія Masimo стверджує, що пропонувала свої технології Apple ще до виходу перших розумних годинників компанії, але тоді домовитися не вийшло, а пізніше Apple переманила до себе частину співробітників розробника технології.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.