Гурман: Віртуальна клавіатура в Apple Vision Pro “повний відстій”

Час читання: < 1 хв.

Усі, хто стежив за презентацією гарнітури Vision Pro від Apple на WWDC 2023, напевно бачили демонстрацію віртуальної клавіатури. Вона ширяє в повітрі, даючи змогу вводити текст у просторовому обчислювальному середовищі, не знімаючи пристрою.

Реклама

Однак тим, хто планує відмовитися від фізичної клавіатури, можливо, варто притримати її ще деякий час. На думку Марка Гурмана з Bloomberg, віртуальна клавіатура у visionOS 1.0 – це “повний відстій”, і більшість людей захочуть використовувати замість неї звичайну Bluetooth-клавіатуру.

“Віртуальна клавіатура Vision Pro – це повна лажа, принаймні у версії 1.0”, – написав Гурман у сооціальній мережі X. “Вам доведеться тикати в кожну клавішу одним пальцем за раз, як ви робили це до того, як навчилися друкувати. Ніякого чарівного набору тексту в повітрі не існує”.

За словами Apple, кнопки віртуальної клавіатури підняті над поверхнею, щоб імітувати натискання фізичних клавіш, і клавіатура навіть вмикає зворотний зв’язок за допомогою просторових звукових ефектів, щоб “компенсувати відсутню тактильну інформацію”.

Зараз читають  Apple обіцяє повернути давно забуту функцію в iOS 18

Однак, судячи зі слів Гурмана, не схоже, що Apple допрацювала цю технологію до досконалості. Ймовірно, вона неминуче призводитиме до втоми, спричиненої необхідністю тримати руки в повітрі, щоб набирати текст, незалежно від того, що Apple зробить для її поліпшення в майбутніх оновленнях ПЗ. На щастя, Vision Pro може підключатися бездротовим зв’язком до аксесуарів для Mac, включно з Magic Keyboard і Magic Trackpad, для більш традиційного тактильного введення.

Попередні замовлення на Apple Vision Pro за ціною $3499 відкриваються в п’ятницю, 19 січня. У США пристрій надійде в продаж у п’ятницю, 2 лютого, а в Канаді та Великій Британії з’явиться пізніше цього року.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.