Учені винайшли супер-батарею із запасом енергії на півстоліття

Час читання: < 1 хв.

Співробітники компанії запевняють, що представлене джерело енергії безпечне як для людей, так і навколишнього середовища.

Реклама

Betavolt, китайський стартап, представив інноваційну компактну ядерну батарею, яка здатна забезпечувати безперервну роботу пристроїв протягом 50 років без необхідності підзарядки.

Про це повідомляється на веб-сторінці стартапу.

Цей продукт використовує нікель-63 та алмазні напівпровідники у своїй конструкції, поміщені в модуль розміром менше монети (15×15×5 мм). Відповідно до заявлених характеристик від виробника, батарея здатна забезпечувати вихідну потужність 100 мікроват і напругу 3В.

Співробітники компанії запевняють, що представлене джерело енергії безпечне як для людей, так і для довкілля: корпус виключає випромінювання, а ядерні елементи будуть безпечно розкладатися після завершення свого терміну служби. Крім того, дана технологічна розробка здатна функціонувати у широкому діапазоні температур від -60 до 120 градусів за Цельсієм.

Betavolt заявляє, що досвідчені моделі батарей успішно проходять усі необхідні випробування та перебувають у стадії підготовки до масового виробництва, яке заплановано на 2025 рік.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.