Тім Кук зустрівся з главою ЄС з антимонопольних справ

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Глава ЄС з антимонопольних справ Маргрете Вестагер зустрілася з генеральним директором Apple Тімом Куком у штаб-квартирі компанії. Про зміст зустрічі нічого не відомо, широкому загалу продемонстрували лише одне дивне фото.

Реклама

Вестагер у своєму Твіттері написала , що вони обговорювали європейську антимонопольну політику та цифрове регулювання. Вона згадала, що Apple повинна дати користувачам можливість встановлювати програми не тільки через App Store, але й інші джерела, включаючи магазини програм сторонніх розробників. Вони також торкнулися поточних судових справ, пов’язаних із Apple, наприклад, скарги Spotify на Apple Music.

Нагадаємо, що Apple під тиском ЄС погодилася також відкрити модуль NFC для інших платіжних систем, крім Apple Pay, але остаточне рішення все ще не ухвалене.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: