Українські компанії вдосконалюють радіотехнічний захист та засоби розвідки. Тестуються як комплекси повітряного базування — вже відома Gekata на базі безпілотника, так і наземного розташування.
Компанія “Інфозахист” на сайті DOU розповіла про свій варіант наземної станції РТР “Архонт”. Його можна виконати у стаціонарній та мобільній версії. На відміну від повітряної розвідки, він матиме більш потужну антену. У дрона є вагові обмеження, натомість на землі їх немає, тож потужна антенна система зможе відстежувати сигнали в нижньому діапазоні частот.
“Архонт” складається з постів, що з’єднані в мережу. Вони визначають джерела випромінювання та їхнє розташування. Самі при цьому лишаються “в тіні”, працюючи в пасивному режимі. Пости взаємозамінні — кожен може виконувати роль головного. У РТР-комплексі використовується програмне забезпечення, розроблене вітчизняними фахівцями, які включають елементи штучного інтелекту.
“Архонта” вже тестували в районі біля зони бойових дій. Він “побачив” радари ворога на землі, на морі та в повітрі:
“Геката” та “Архонт” наразі розвиваються та удосконалюються. Після завершення військові отримають ці інструменти для пошуку ворожої радар-активності, що дозволить вражати цілі.
Після недавнього випуску PlayStation 5 Pro вже з'явилися припущення про наступну велику консоль Sony -…
Знаєте, з сучасними смартфонами постійна повна розрядка – це не просто зайве, а навіть шкідливо.…
Графічні прискорювачі розвиваються семимильними темпами, проте продуктивності навіть найпотужніших GPU не вистачає для забезпечення плавного…
Агентство Bloomberg повідомляє, що Apple тепер вважається банком у США завдяки технологіям Apple Pay і…
Google оголосила про поліпшення функції Android Switch, призначеної для перенесення даних між смартфонами. У 2025…
Авторитетний інсайдер і голова аналітичної фірми DSCC Росс Янг заявив, що наступного року Samsung випустить…