У WhatsApp для iOS з’явиться вибір кольорів для деяких частин інтерфейсу

Час читання: < 1 хв.

Розробники WhatsApp готують нові функції для iOS-версії месенджера. У додатку для iPhone з’являться акцентні кольори для виділення деяких деталей інтерфейсу.

Реклама

Загалом має бути п’ять кольорів. Дослідники функцій WhatsApp зазначили, що з’явився відповідний код, який увійде до стабільної версії iOS-додатку.

За інформацією, до цих частин інтерфейсу відносяться лічильник повідомлень, кільце навколо оновлень статусу, кольори обраних вкладок в нижній частині програми і деякі кнопки інтерфейсу. У користувачів з’явиться вибір, оскільки в останній стабільній версії WhatsApp для iOS ці елементи інтерфейсу відображаються з синім колірним акцентом.

Зараз читають  Комісія ЄС загрожує Apple штрафом до $50 млн на день через політику комісій в App Store

Можна буде вибирати між зеленим акцентом, наявним синім варіантом, кремово-білим кольором, рожевим і фіолетовим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.