Microsoft обігнала Apple як найдорожчу компанію світу

Час читання: < 1 хв.

Сьогодні Microsoft обігнала Apple як найдорожчу публічну компанію світу за ринковою вартістю. Ціна акцій Apple впала лише на один відсоток, що дозволило Microsoft з невеликим відривом випередити Apple з вартістю 2,87 трильйона доларів.

Реклама

Microsoft ненадовго обганяла Apple як найдорожчу компанію з 2018 року, востаннє – у 2020 та 2021 роках, коли занепокоєння щодо дефіциту ланцюгів поставок знизило ціну акцій Apple, а бум віддаленої роботи зміцнив позиції Microsoft. За останній рік підтримка Microsoft інструментів штучного інтелекту через підтримку OpenAI допомогла підвищити її вартість, тоді як еквівалентні пропозиції від Apple були помітно відсутні.

Зараз читають  Небезпека на межі: рівень радіації у популярних смартфонах

У листопадовому звіті про прибутки Apple результати продажів не виправдали очікувань, оскільки попит на iPad і носимі пристрої виявився нижчим, ніж очікувалося. Доходи від продажу комп’ютерів Mac також значно впали порівняно з попереднім роком. Ще невідомо, як реакція на гарнітуру Vision Pro вплине на ринок, але очікування відносно низькі через низькі прогнози продажів і високу ціну пристрою.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.